Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Tuš na papíře, 43 x 29 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole AH 26 34.Autor viz T 1/350, TD 70, V 2/467, B 5/577, Ch 3/197, NEČVU 1/272.